XL

технологій

Команда ДУІКТ взяла участь в "Щорічному забігу" на користь ЗСУ

15:30, 02-09-2024

На запрошення "Центру сім'ї" та ГО "Солом'янська платформа", Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій взяв участь у благодійному заході "Щорічний забіг".

Змагання пройшли у Солом'янському ландшафтному парку, а їхньою головною метою був збір коштів для протезування поранених війскових ЗСУ.

Зокрема, цього разу бігли й донатили на протезування військовому на імʼя Юрій, який втратив ногу, захищаючи Україну під Авдіївкою. Щиро бажаємо ветерану скорішого повернення до активного життя!

Команду ДУІКТ гідно представляв 21 учасник, а по завершенню змагань усі спортсмени отримали нагороди.

Відзначимо, що наш університет завжди з радістю підтримує благодійні заходи, а учасники команд ДУІКТ демонструють високий рівень підготовки та блискучі результати в спортивних змаганнях.

Дякуємо нашим військовим за можливість розвиватися та здобувати перемоги у вільній країні!