XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Викладачі кафедри Технологій цифрового розвитку відвідали міжнародний форум BIT&BIS-2024

14:00, 24-09-2024

Завідувачка кафедри Технологій цифрового розвитку ДУІКТ Вікторія Жебка та старша викладачка кафедри Тетяна Бажан відвідали МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ BIT&BIS-2024 -  унікальний галузевий захід, що відрізняється комплексним підходом та якістю інформаційного наповнення.

Варто зазначити, що постійний професійний і науковий розвиток та самовдосконалення є основним принципом роботи всього викладацького складу кафедри. Саме це дозволяє їм першими дізнаватися про останні новинки в ІТ-сфері і підвищувати якість освіти для наших студентів.

Форум включав розгляд наступних напрямків:

• хмарні технології для вирішення корпоративних завдань;
  • кібербезпека;
  • інтернет речей (IoT) та «розумні» рішення у бізнесі, повсякденному житті та на виробництві;
  • ЦОД та технології для їх побудови, роботи та обслуговування;
  • зберігання та управління даними на підприємстві;
  • кадри в ІТ, побудова команд, взаємодія та контроль;
  • інтернет, соцмережі та мобільні технології для бізнесу;

Під час заходу ІТ-фахівці презентували новітні технології та поділилися власним практичним досвідом.

Хочеш отримувати на заняттях лише актуальну інформацію в ІТ-сфері? Тоді приєднуйся до нас: