XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Студентський вибір: кафедра Інженерії програмного забезпечення почала викладання популярного TypeScript

14:04, 25-09-2024

Кафедра інженерії програмного забезпечення ДУІКТ відкриває нові горизонти в освітньому процесі, розпочавши курс з мови програмування TypeScript. Ця подія стала результатом демократичного вибору: саме студенти вирішили, що TypeScript стане їхнім інструментом для вивчення сучасних технологій серед кількох запропонованих навчальних дисциплін.

TypeScript, як відомо, є надбудовою над JavaScript і дозволяє розробникам працювати з типовою перевіркою коду, що робить програми надійнішими та легшими в підтримці. Мова набирає популярності серед фахівців з веб-розробки та великих IT-компаній, що забезпечує їй значні перспективи у світі програмування.

На кафедрі інженерії програмного забезпечення підкреслюють, що вибір студентів на користь TypeScript був не випадковим. Мова дозволяє навчитися застосовувати практичні навички в реальних проєктах, створюючи сучасні веб-додатки та розвиваючи аналітичне мислення. Курс розроблений таким чином, щоб навчити студентів як основ, так і тонкощів TypeScript, включаючи роботу з різноманітними бібліотеками та фреймворками, такими як Angular і React.

"TypeScript — це майбутнє веб-розробки. Ця мова програмування поєднує в собі все найкраще, що є у JavaScript, з додатковою функціональністю, яка робить код більш надійним і передбачуваним. Для студентів це можливість не просто освоїти нову мову, а стати частиною глобального тренду. У світі зростає попит на TypeScript і наші випускники будуть готові до цього виклику," — зазначив викладач курсу Віталій Залива.

За словами Віталія, знання TypeScript відкриває студентам двері до перспективних кар'єрних можливостей, адже він стає стандартом у багатьох компаніях, що займаються розробкою веб-додатків.

"Ми хочемо, щоб наші студенти були затребуваними на ринку праці, і цей курс — один із кроків до цього", — додав викладач.

Таким чином, інтеграція TypeScript у навчальну програму не лише розширює технічний кругозір студентів, а й дає їм практичні інструменти, що можуть вплинути на їхню кар’єру в найближчі роки. Відтепер кожен студент, який пройде цей курс, зможе впевнено сказати, що володіє сучасною мовою програмування, яка змінює обличчя веб-розробки.