(Державний університет телекомунікацій)

(Державний університет телекомунікацій)

Вступ 2024: З 14 березня розпочинається реєстрація для участі в основній сесії цьогорічного національного мультипредметного тесту. Процедура триватиме до 11 квітня 2024 року.

17:31, 13-03-2024

До 15 квітня зареєстрований учасник матиме можливість в персональному кабінеті внести зміни.

У додатковий період (10-15 травня) матимуть можливість зареєструватися для проходження НМТ під час додаткових сесій особи, які не змогли цього зробити з поважних причин під час основного періоду реєстрації, та ті, хто реєструвався в основний період реєстрації, але їм було відмовлено.

Зміни до реєстраційних даних можна буде внести до 19 травня.

Для реєстрації на НМТ необхідно виконати наступні дії:

• Створити персональний кабінет на вебсайті УЦОЯО
  • Внести в цьому кабінеті необхідні персональні дані та завантажити сканкопії та/або фотокопії  реєстраційних документів
  • Вказати ті предмети, з яких вступник бажає пройти тестування (вибрати можна буде тільки один предмет із чотирьох, оскільки українська мова, математика та історія України є обов’язковими)
  • Обрати населений пункт в Україні або за кордоном, де ви перебуватимете у дні проведення тестування
  • Надіслати внесену інформацію та копії документів на обробку до регіонального центру
  • Сформувати Сертифікат НМТ 2024 року

З 8 травня для зареєстрованих учасників основних сесій НМТ з’явиться можливість завантажити зі своїх персональних кабінетів запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ.

Учасники ж додаткових сесій матимуть змогу дізнатися про дату, час і місце проведення тестування з 8 липня.

Тестування проходитиме під час основних і додаткових сесій:

• основні (14 травня – 25 червня)
  • додаткові (11–19 липня)