XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Стажування: чи важливе воно для розвитку практичного досвіду?

09:48, 19-09-2023

Насправді студентські роки варто використовувати не лише для теоретичного навчання, зверни увагу на підготовку до майбутньої кар’єри.

Однією з найкращих можливостей для цього є стажування. За допомогою стажувань ти не лише додаєш ще одне речення в резюме, але й отримуєш цінний практичний досвід для розширення власних кордонів.

В період практики, ти матимеш можливість ближче ознайомитись з реальними процесами та практичними аспектами омріяної професії.

Розгляньмо важливість стажування для студентів, ми спробуємо поділитись справді класними стратегіями для отримання вичерпного досвіду.

Для початку обери компанію для стажування – це найважливіший крок.

Ретельно досліди потенційних роботодавців, зверни увагу на їхній підхід до галузі в якій вони працюють. Особливо, до того, як вони ставляться до стажувань. Важливо, щоб твої цінності та подальша мета збігались з цілями та діями компанії.

 

Важливість професійного досвіду для студентів: твоє стажування

Зазирни за межі вивченого: Завдяки стажуванню ти зможеш спробувати теорію на практиці. Закріпити вивчену інформацію під наглядом професіоналів своєї справи;

Сформуй власний список контактів: Під час стажування ти матимеш змогу створити власний список проф-контактів. Важливо виділити тих з ким твої погляди збігаються. Попри те, що ви можете згодом працювати в різних компаніях важливо мати колег у сфері твої професії. Вони обов’язково стануть у пригоді в майбутньому;

Вибір майбутнього розвитку: Саме практика розкриє те, що приховує теорія, а саме твою сумісність з цією галуззю. Ти зможеш зрозуміти чи тобі комфортно, чи ця професія справді тобі цікава і тобі до вподоби. Орієнтуйся на те чи тобі комфортно, але приділи увагу саме відчуттям, які виникають у процесі виконання задання, не лише людей, бо вони змінюються.

 

Для отримання максимальної користі

Знайомство з компаніями : Зверни увагу на компанії, які дружні до стажувань та новеньких прослідкуй їхню риторику й те чи в них хороша репутація серед студентів;

Можливість проявити себе: Будь активним\ою й відкритим\ою до всього незрозумілих речей, послідовності дій, нових завдань й проєктів. Головне, не бійся виходити за межі обов’язків спробуй запропонувати власне рішення, ділись баченням і думкам;

Набуття прямого досвіду: Спілкуйся з колегами та керівництвом, не бійся звернутись за порадою краще багато разів запитати, ніж мовчки робити по-своєму (це може призвести до неправильного виконання, що точно нікого не втішить). Не забувай, що люди з якими ти знайомишся у цікавій тобі галузі можуть стати твоїми майбутніми наставниками або партнерами;

Окреслення цілей: Спрямуй усі зусилля на виконання поставленої мети, того що ти бажаєш здобути від стажування. Це може бути отримання рекомендації, бажаної навички або навіть можливість працевлаштування у цій сфері.

За допомогою цих рекомендацій, ти можеш посприяти старту для створення власної успішної кар’єри.

Не обмежуй себе лише навчанням університету – використовуй цікаві тобі стажування для здобуття практичного досвіду й можливості розпочати шлях до майбутнього успіху.

Джерело

Читайте також
Переглядів: 279