XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Вітаємо всіх першокурсників та працівників кафедри Мобільних та Відеоінформаційних Технологій з вступом та першим тижнем навчання

14:08, 13-09-2023

Наша кафедра є важливим центром для вивчення сучасних технологій, які визначають майбутнє інформаційного світу та забезпечують безперервний розвиток сфери інформаційних технологій. На нашій кафедрі вас чекають захоплюючі виклики, можливості для творчості та навчання під керівництвом висококваліфікованих викладачів та науковців.

Кафедра Мобільних та відеоінформаційних технологій - це місце, де ви матимете можливість розвиватися та поглиблювати свої знання у сферах мобільних та відеотехнологій, які стали невід’ємною частиною нашого сучасного життя. Ми прагнемо надавати вам високоякісну освіту, підтримку та навички, які стануть вам у нагоді в майбутньому.

Перший тиждень навчання - це час ознайомлення з університетом, знайомства та налагодження спілкування в колективі. Зустрічі із викладачами, які готові поділитися своїми знаннями та досвідом, і зі своїми одногрупниками, які можуть стати вашими друзями на всьому періоді навчання.

Хай цей перший тиждень буде для вас важливим кроком у вашій освітній подорожі. Пам'ятайте, що навчання - це процес, який розкриває перед вами безмежні можливості. Не бійтеся питати, досліджувати та вдосконалювати свої навички. Ми віримо у вас і в ваш потенціал для досягнень у цій захоплюючій галузі.

Закінчуючи, хочемо побажати вам успіхів у навчанні, креативності та багато нових знань та вражень під час навчання на кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій. Ви обрали захопливий і перспективний напрямок, і ми віримо, що ваші зусилля призведуть до великих досягнень в цій галузі!

Фотографії

Читайте також
Переглядів: 325