XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Вивчення сучасних технологій кібербезпеки є запорукою професійного успіху

12:25, 11-09-2023

Навчальний процес підготовки фахівців за спеціальністю 125 Кібербезпека в нашому Університеті є направленим на вивчення студентами найкращих та найсучасніших технологій. Зокрема, такими рішеннями в галузі забезпечення кібербезпеки корпоративних інформаційних систем є продукти IBM Security.

Осінній семестр для студентів третього курсу спеціальності 125 Кібербезпека є складним, визначальним та важливим. Під керівництвом доцента кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки Гахова Сергія Олександровича майбутні фахівці з кібербезпеки почали вивчати клас інформаційних систем SIEM на основі програмного комплексу IBM QRadar SIEM.

Необхідно підкреслити, що провідна світова дослідницька і консалтингова компанія у сфері інформаційних технологій Gartner вже тринадцять разів поспіль назвала IBM лідером в магічному квадраті Gartner Security Information and Event Management (SIEM). Це говорить про те, що в нашому Університеті вивчаються технології кібербезпеки найкращого світового рівня.

Слід зазначити, що відмінною ознакою застосування SIEM систем є поєднання аналітичної діяльності фахівців щодо стану кібербезпеки корпоративних інформаційних систем та діяльності з адміністрування спеціальних інформаційних систем. Протягом семестру наші студенти будуть опановувати даний підхід до забезпечення кібербезпеки інформаційних систем організацій.

Передумовами для досягнення позитивних результатів навчання є участь викладачів та студентів у програмі IBM SkillsBuild. Саме такі програми надають можливості щодо наповнення сучасним змістом навчальний процес підготовки майбутніх фахівців з кібербезпеки.

8 вересня до нас у гості завітав представник IBM Security, наш партнер та друг Андрій Кузьменко, який зустрівся зі студентами та викладачами.

Він розповів про те, як здійснювалося його становлення як фахівця з кібербезпеки, поділився практичним досвідом роботи в IBM Security та висловив своє бачення того, що необхідно знати та вміти сучасним фахівцям з кібербезпеки. Спілкування з нашим гостем було дійсно корисним та жвавим.

Протягом осіннього семестру наші студенти будуть опановувати методи та засоби моніторингу стану кібербезпеки та реагування на інциденти корпоративних інформаційних системах. Бажаємо студентам натхнення та успіхів в цій нелегкій справі.

Фотографії

Читайте також
Переглядів: 299