XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Вітаємо студентів спеціальності Менеджмент з початком навчального року!

16:06, 04-09-2023

Шановні студенти!

Вітаємо вас із початком навчання! Це по-справжньому захоплюючий момент у вашому житті, і ми раді, що ви обрали саме наш університет для подальшого розвитку.

Менеджмент - це справжнє мистецтво керувати, і ви маєте унікальну можливість вивчати його з допомогою наших висококваліфікованих викладачів та спеціалістів у цій галузі. Ми впевнені, що ваше навчання буде захоплюючим і вас чекають цікаві предмети, практичні завдання та можливості для особистого і професійного зростання.

Не забувайте використовувати кожну можливість для розвитку своїх навичок, будьте активними учасниками університетського життя та прагніть до високих звершень. Ми віримо у ваш потенціал і впевнені, що разом ми зможемо досягти великих успіхів.

Бажаємо вам незабутнього навчального досвіду, нових знайомств та великих досягнень у вашому навчанні та майбутній кар'єрі. Не сумнівайтеся звертатися до нас за підтримкою та порадами. Ми раді вітати вас у нашій академічній спільноті і ділитися з вами знаннями та можливостями, які надає наш навчальний заклад!

З найкращими побажаннями,
Кафедра менеджменту

Фотографії

Читайте також
Переглядів: 509