XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Початок навчального року 2023/2024 у студентів кафедри ІКБ

14:29, 04-09-2023

Позаду тести та іспити, заяви та копії документів – сьогодні 4 вересня 2023 року почалось навчання студентів кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки. Урочисте свято розпочалось із особистого привітання Ректора Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, доктора технiчних наук, професора, заслуженого працівника народної освіти України – Володимира Борисовича Толубка. Володимир Борисович побажав дітям, щоб студентські роки залишилися яскравими та незабутніми спогадами і звернув увагу на те, що вони навчаються в одному із провідних навчальних закладів України на престижних спеціальностях, а також побажав їм успішно розкрити свій професійний та науковий потенціал. До святкових привітань приєднались також партнери і потенційні роботодавці кафедри ІКБ та університету: Веселков Нікіта Леонідович (Провідний фахівець Міжнародної компанії ESET),  Белавка Володимир Богданович (Заступник директора Департаменту з персоналу ТОВ «HUAWEI Україна»), Северін Олександр Станіславович (Директор ТОВ «Сіріус»), Медінов Микола Леонідович (Бренд-менеджер компанії Legrand). Після урочистої посвяти у студенти та отримання студентських квитків майбутніх бакалаврів привітав пісенний колектив студентів-старшокурсників.

Сьогодні ми прийняли у свою дружню університетську сім’ю веселих, привітних, кмітливих та розумних студентів і сподіваємось, що вони будуть сумлінно вчитись і працювати та стануть провідними фахівцями із захисту інформації міжнародного класу.

Бажаємо нашим першокурсникам наснаги для навчання, професійної та наукової діяльності, міцного здоров’я та завжди мирного неба!

Фотографії

Читайте також
Переглядів: 715