XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Старт в майбутню професію

10:33, 04-09-2023

Сьогодні кафедра Інженерії програмного забезпечення прийняла до своєї ІТ-сім’ї першокурсників. Посвята у студенти є початком нового самостійного життя, перша зустріч з майбутніми найкращими друзями і початком шляху до професійної діяльності.

Перший день цікавий і пролетів як одна мить, оскільки окрім вступної лекції «Вступ до спеціальності» до студентів завітав із подарунками представник компанії-партнера кафедри Роман Куриленко, Employer Branding Specialist of SoftServe, який привітав першокурсників, а також надав настанови на майбутній життєвий шлях у сфері ІТ-технологій. Перш за все, програміст повинен мати терпіння та витримку. Це абсолютно незамінні якості в його роботі. Програмування – галузь, яка бурхливо розвивається, тому потрібно вміти швидко адаптуватися і постійно вивчати щось нове. Праця програміста – рутинна і, разом з тим, творча. Ця галузь вже змінила світ і продовжує відігравати ключову роль в подальшому технічному та інтелектуальному прогресі.

Бажаємо нашим першокурсникам яскравих та насичених студентських років, успіхів і головне − обрати свій індивідуальний ІТ-шлях.

Фотографії

Читайте також
Переглядів: 505