XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Хлевицька Тетяна Борисівна

Хлевицька Тетяна Борисівна – кандидат економічних наук, доцент

Посада: доцент кафедри публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій.

Наукові інтереси:

  • державні фінанси;
  • міжнародні фінанси
  • бюджетний процес;
  • податки та оподаткування;
  • соціальна відповідальність бізнесу;
  • економічна безпека підприємницьких структур;
  • міжринковий фінансовий аналіз;
  • сталий розвиток.

Доцент Хлевицька Т.Б. є автором понад 90 наукових праць, в т.ч. 4 монографій і 9 підручників, навчальних посібників, у т.ч. з грифом МОН України, понад 30 статей у наукових журналах, з них 2 у міжнародних наукометричних базах Scopus, Web of Science, 17 навчально-методичних праць та ін.

Підвищувала фаховий і професійний рівень у зарубіжних вищих навчальних закладах Політехнічний університет, м. Порто, Португалія та Гданьський політехнічний університе, м. Гданськ, Польща.

Читала лекції та проводила ділові ігри в Центрах підвищення кваліфікації державних службовців при Київській обласній державній адміністрації.

Була членом робочих груп МОНМСУ щодо розробки Методичних рекомендацій із впровадження дисципліни «Корпоративна соціальна відповідальність» на різних рівнях освітньо-професійної підготовки студентів за галузями знань «Економіка та підприємництво» та «Менеджмент організацій»; Представництва ООН в Україні щодо розробки «Методичних рекомендацій щодо оцінки ефективності заходів корпоративної соціальної відповідальності»; Міністерства соціальної політики України щодо розробки «Методичних рекомендацій щодо формування та розвитку в Україні системи соціальної відповідальності бізнесу (регіонально-галузевий рівень)» тощо.

Переглядів: 317