XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Кафедра Штучного інтелекту

Чому саме ДУТ?

Вступ 2023
Загальна інформація
Науково-педагогічний склад
Навчальні дисципліни
Методична робота
Матеріальна база
Новини та подіі
Бібліотека
Запрошуємо на навчання
Контактна інформація
Отримати консультацію
Інноваційні зміни, втілені на кафедрі
Дистанційне навчання
Освітньо-професійні програми
Публічне обговорення освітньо-професійних програм
Партнери кафедри
Відгуки студентів

Чому саме ДУТ?

Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2023 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "122 Комп’ютерні науки" кафедри Штучного інтелекту та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ є провідним навчальним закладом України у галузі телекомунікацій.

Наш університет 5 квітня 2016 року став 49 навчальним закладом світу, що був прийнятий до складу Міжнародного союзу електрозв'язку та єдиним університетом України, який прийнятий до цієї організації (ITU) за усіма трьома секторами. Емблему Міжнародного союзу електрозв'язку ви можете бачити кожного разу у вестибюлі, біля емблеми університету.

Членство у Міжнародному Союзі Електрозв'язку відкриває доступ до програм академічної мобільності, розвитку спільної науково-дослідної діяльності, участі у розробці міжнародних стандартів галузі телекомунікацій, що є запорукою інтеграції Університету в міжнародний освітній простір.

У 2019 році Університет за результатами освітньої діяльності рішенням Міністра освіти і науки України та Президента Національної академії педагогічних наук України нагороджено:

  • почесним званням “Лідер вищої освіти України”;
  • почесним званням “Лідер ІТ освіти України 2019”;
  • гран-прі у номінації “Інноваційний розвиток навчально-лабораторної бази відповідно до вимог науково-технічного прогресу”;
  • двічі гран-прі у номінації “Досягнення у працевлаштуванні випускників вищого навчального закладу”.
 

За останні роки наш університет показав динамічний розвиток в наданні високоякісних освітніх послуг, що відзначено роботодавцями та зростання зацікавленості до нашого університету зі сторони абітурієнтів. Так, набір на спеціальності нашого університету з кожним роком зростає.

Усі досягнення висвітлюються на сайті університету, який відмічений спеціалістами, як найбільш доступний та зручний для пошуку інформації.

Кількість унікальних відвідувань сайту університету сьогодні сягнуло майже мільйону, що свідчить про збільшення зацікавленості Університетом як з боку компаній, що працюють у галузі інформаційних технологій та телекомунікацій, так і з боку потенційних студентів.

В Університеті навчаються студенти з 23 країн світу: Азербайджан, Гамбія, Гана, Грузія, Єгипет, Ємен, Зімбабве, Індія, Ізраіль, Іран, Камерун, Китай, Конго,  Лівія, Нігерія, Пакистан, Республіка Нігер, Росія, Судан, Туніс, Туреччина, Туркменістан, Узбекистан.

 
 

Переважна більшість компаній, які працюють в Україні і являються потенційними роботодавцями для випускників нашого Університету, є міжнародними. Аналізуючи їх вимоги до випускників нашого Університету, керівництво Університету прийшло до висновку, що потрібно забезпечити навчання студентів тому, що потрібно, і як потрібно на сьогоднішній день і тому, що вимагає сучасний розвиток науки і технологій та компетенції компаній партнерів кафедр – потенційних роботодавців, теоретично і практично. Для цього в Університеті - розроблений інноваційний зміст навчання. Він включений в освітню програму кожної кафедри університету.

Для того, щоб студент повноцінно оволодів знаннями та практичними уміннями і  навиками майбутньої професії, в нашому  Університеті навчання по спеціальності починається  з 1-го курсу, а не з 3-го курсу, на відміну від інших університетів.

Заняття проводяться з урахуванням компетенцій компаній-партнерів кафедр. Половина занять проводиться практично на сучасному обладнанні останнього покоління, яке використовується  компаніями - партнерами кафедр у своїй роботі. Це дозволяє студенту Університету оволодіти не тільки теоретичними знаннями, а й практичними уміннями і навиками, які необхідні для роботи в компаніях – партнерах кафедр.

При добросовісному навчанні наш студент стовідсотково отримає  перше високооплачуване робоче місце!

На сьогоднішній день поглиблене вивчення англійської мови необхідно для успішного навчання, проходження співбесіди при працевлаштуванні, а після працевлаштування для якісного виконання службових обов’язків та подальшого кар’єрного росту.

Для цього в  Університеті втілено посилене вивчення англійської мови на протязі усіх років навчання:

  • на 1-2 курсі – 3 пари занять  на тиждень;
  • на 3-4-5 курсах – по всім дисциплінам, які викладаються кафедрами, 20% занять викладачами кафедр проводяться англійською мовою. Це забезпечує можливість нашому студенту вільно володіти англійською мовою і засвоїти її на рівні міжнародного стандарту В2.
 

У світі прогресивними компаніями втілено в життя отримання тими, хто навчається, сертифікатів, які свідчать про їх відмінні теоретичні знання і практичні уміння та навики необхідні для роботи в даній компанії. Студента, який отримує такий сертифікат, дана компанія зобов’язана прийняти на роботу в любій країні світу де вона існує. Цей досвід ми втілили в програму підготовки студента нашого Університету.

Тільки в нашому Університеті для успішного працевлаштування  на престижну високооплачувану роботу після закінчення Університету, в межах і поза межами навчального процесу, по всім спеціальностям і спеціалізаціям підготовки студентам надається можливість отримати міжнародний сертифікат компаній – партнерів кафедр.

У 2013 році в Університеті було тільки 2 сертифікованих курси навчання в межах навчального процесу, а поза межами навчального процесу не було зовсім.

У 2019 році кількість сертифікованих курсів в межах навчального процесу склала 65 та 44 поза межами навчального процесу. В результаті навчання на курсах кількість студентів, які отримали сертифікати у 2019 році склала 1270. Це говорить про те, що 1270 студентів успішно працевлаштувались.

25 січня 2016 року  Державний Університет телекомунікацій  отримав право на відкриття 11 навчальних місць авторизованого тестового центру Пірсон ВУЕ (Pearson VUE Authorised Test Centre), що забезпечило нашим студентам можливість складання  сертифікаційних тестів відповідно до програм промислової сертифікації провідних виробників інфо-комунікаційного обладнання і програмного забезпечення та отримання сертифікатів, що визнаються у 175 країнах світу.

Наш Університет став першим навчальним закладом міста Києва, що має в своєму складі центр Пірсон ВУЕ (Pearson VUE).

Це дозволяє безпосередньо в Університеті здійснювати сертифікацію наших студентів за офіційно визнаними програмами тестування 148 компаній, серед яких такі відомі виробники інфо-комунікаційного обладнання та програмного забезпечення як: Cisco, Juniper, Huawei, Ericsson, ZTE, Apple, Microsoft, IBM, Linux та інші.

Відмінна підготовка студентів Університету стала можливою завдяки укомплектуванню кафедр високопрофесійними викладачами.

Кількість кандидатів та докторів  наук з 2013 по 2019 рік збільшилась майже у три рази до 40 докторів та 141 кандидата наука, середній вік докторів наук зменшився з 71 до 47 років.

Для якісного проведення навчальних занять в Університеті створено сучасну навчально-матеріальну базу. У 2013 році в Університеті було 2 навчальні лабораторії а на сьогодні 49 навчальних лабораторій укомплектовано сучасним обладнанням, апаратно-програмними комплексами та програмним забезпеченням. Міністерством освіти і науки України навчально-матеріальна база Університету визнана однією з найкращих в Україні. Про що свідчить гран-прі у номінації “Інноваційний розвиток навчально-лабораторної бази відповідно до вимог науково-технічного прогресу”, яким був нагороджений  Університет у 2019 році Міністерством освіти і науки України.

 
 

В Університеті створені комфортні умови для навчання, якісно відремонтовані лекційні аудиторії, навчальні класи. Всі навчальні класи Університету укомплектовані відеопроекторами з екранами, інтерактивними дошками, в лекційних аудиторіях і навчальних класах встановлені кондиціонери. У всіх навчальних класах встановлені нові навчальні столи та стільці. В кожному класі встановлені точки доступу до мережі Інтернет та комп’ютери, згідно кількості навчальних місць.

Рішення за тобою, друже абітурієнте. А щоб переконатися, що все це правда - приходь до нас у будь-яку п'ятницю. За для твоєї зручності ми зробили кожну п’ятницю днем відкритих дверей.

Чекаємо на тебе і твоїх друзів!

З повагою, колектив Державного університету телекомунікацій!

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, Київ,
вул. Соломянська, 7, каб. 217
тел.  (044) 249-25-24

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 7 221