XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Кафедра Військової підготовки

Загальна інформація

Загальна інформація

Шановні студенти та батьки!

Повідомляємо, що кафедра військової підготовки Національного університету оборони України продовжила набір громадян для навчання за програмою підготовки офіцерів запасу до 31.10.2023 року!

Запрошуємо всіх бажаючих отримати ґрунтовну та професійну військову підготовку на навчально-матеріальній базі провідного   ВНЗ України - Національного університету оборони України!

Навчання громадян України здійснюється методом “військового дня” без відриву від основного місця навчання, роботи, після успішного проходження конкурсного відбору за 15 військово-обліковими спеціальностями.   

До конкурсного відбору на навчання з військової підготовки на кафедрі військової підготовки Національного університету оборони України (далі – НУОУ) у 2023 році залучаються громадяни України чоловічої та жіночої статі, які мають або здобувають освітній ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, позитивно характеризуються за місцем навчання або роботи та за результатами військово-лікарських комісій районних (обласних) військкоматів (ЦК та СП) признані придатними до навчання на кафедрі військової підготовки.

Навчання за програмою підготовки офіцерів запасу в НУОУ у 2023-2024 н.р. буде проводитись за наступними програмами: 2-х річного навчання (для всіх громадян хто має або здобуває вищу освіту) , 1-но річного навчання (для студентів 4-го року навчання або громадян за наявності базової вищої освіти)  та 4-х місячного навчання (тільки за наявності у громадян базової вищої освіти).  

Громадяни проходять військову підготовку за рахунок коштів, які надходять від фізичних осіб як плата за послуги у галузі вищої освіти, пов’язані з військовою підготовкою (за контрактом). Вартість навчання на кафедрі військової підготовки для вступників 2023 року за всіма програмами підготовки офіцерів запасу – 29 000 грн., враховуючи навчальний збір. 

Кандидати на навчання надають встановлений перелік документів до Відбіркової комісії НУОУ.   

Копії документів подаються в охайному вигляді та у файлі.

При собі мати оригінали документів!!!

Графік прийому документів:   Понеділок - Пятниця з 9.00 до 16.00

Адреса Відбіркової комісії: Національний університет оборони України,  КПП № 3 університету,  м. Київ, 03049, вул. Авіаконструктора Антонова, 2/32, каб. 2а.

Довідкова інформація: Начальник кафедри 271-09-71, Відбіркова комісія 271-09-72, 063-519-56-17 vsofficerzapasa@gmail.com

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Кафедра Військової підготовки

Новини

Всі новини
Переглядів: 79 534