Положення про кафедру Енергоефективних технологій
Переваги навчання на кафедрі Енергоефективних технологій
Кафедра Енергоефективних технологій має своє призначення для здійснення підготовки фахівців в галузі 172 «Телекомунікації та радіотехніка», денної та заочної форми навчання.
Спеціалізація Енергозберігаючі технології у телекомунікаціях є однією зі складових спеціальності 172 – Телекомунікації та Радіотехніка.
Сфери подальшого працевлаштування:
Посади, які можуть обіймати наші випускники:
Кафедра Енергоефективних технологій співпрацює з провідними профільними компаніями в сфері енергетики та енергоефективних рішень: Schneider Electriс company, ТОВ «Сахара», ТОВ «Атом-проект», ТОВ «АтмоСфера». Під час переговорів з представниками фірм, була отримана домовленість зі стажування та працевлаштування наших студентів. Цей момент є суттєвою переваго після успішного закінчення навчання.
Компанії партнери постійно розміщують свої відкриті вакансії для студентів старших курсів нашого Університету (детальніше).
На графіку наведені цифри заробітної платні фахівців в галузі телекомунікацій.
Відколи виник світ в імлі,
Іще ніхто на всій землі
Не мав ніколи жалкування,
Що все життя віддав навчанню.
(Рудакі)
Свій початок кафедра Енергоефективних технологій бере з початку 1980 року, коли наказом директора інституту було створено кафедру лінійних електричних кіл, яку очолив технічних наук, професор Дейнека Юрій Анатолійович.
У 1989 року кафедра змінила назву на "Кафедра електроживлення систем зв’язку". У цей період приступив до виконання своїх функціональних обов’язків завідуючого кафедрою Афанасьєв Павло Валентинович.
З 2003 по 2004 року кафедру очолював технічних наук, професор Віноградов Анатолій Володимирович.
З 2004 по 2015 роки кафедра декілька разів змінювала назву і тривалий час іменувалася кафедрою радіоелектронних систем. Керівником кафедри у цей час перебував доктор технічних наук, професор Смирнов Володимир Сергійович.
З листопада 2015 року кафедру очолює доктор технічних наук, старший науковий співробітник Трембовецький Максим Петрович.
З 1 квітня 2016 року наказом Ректора Державного університету телекомунікацій кафедру Радіоелектронних систем було реорганізовано у кафедру Енергоефективних технологій.
З 5 березня 2020 року кафедру очолює кандидат технічних наук, Іваніченко Євген Вікторович
Слід зазначити, що для Державного університету телекомунікацій на спеціальність 172 «Телекомунікації та радіотехніка» держава надає найбільшу кількість бюджетних місць серед інших вищих навчальних закладів.
В нашому університеті впроваджено інноваційний зміст навчання. Це означає, що підготовка по спеціальності починається не з третього, а з ПЕРШОГО курсу.
ВЖЕ НА ПЕРШОМУ КУРСІ для всіх студентів, які навчаються за спеціальністю 172 – «Телекомунікації та радіотехніка», викладається дисципліна «Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів». Мета дисципліни – навчити студента налаштовувати та експлуатувати сучасні електронні пристрої, а також у повній мірі використовувати можливості сучасних інформаційних технологій під час навчання в Університеті та у повсякденному житті.
Починаючи з ПЕРШОГО СЕМЕСТРУ студенти, які навчаються за спеціалізацією Енергозберігаючі технології в телекомунікація, вивчають дисципліну «Сучасні елементи електроживлення і акумулювання», яка дає знаннями щодо особливостей умов експлуатації та сучасних технологій виробництва різноманітних елементів живлення та акумулювання.
Для всіх студентів Державного університету телекомунікацій в рамках інноваційного змісту навчання викладаються дисципліни спрямовані на розвиток умінь працювати в команді, відкрити та вести власний бізнес, знати перспективи розвитку інформаційних технологій:
Це дозволить студенту йти в ногу з життям та відповідати сучасним запитам розвитку суспільства.
На кафедрі Енергоефективних технологій англійська мова вивчається протягом усіх років навчання. На 1-2 курсі — 3 пари занять на тиждень, на 3-4-5 курсах — по всім дисциплінам, які викладаються кафедрою 20% занять проводяться англійською мовою. Це забезпечує можливість студенту вільно володіти технічною англійською мовою та засвоїти її на рівні міжнародного стандарту В2.
Половина занять проводиться практично.
Тільки на нашій кафедрі Енергоефективних технологій Ви маєте унікальну можливість отримати теоретичні знання, практичні навички та уміння на достатньо високому професійному рівні. В свою чергу, підтвердженням знань є отримання сертифікату від компанії Schneider Electric, іменного з індивідуальним порядковим номером. Данні сертифікати мають юридичну силу підтвердження Ваших знань отриманих в Державному університеті телекомунікацій по всьому світу. Отже зробіть Ваш вибір. Ваш правильний вибір!
Викладачі та співробітники кафедри завжди щиро та доброзичливо ставляться до студентів і створюють належні умови для здобуття знань, які необхідні для подальшої плідної роботи на підприємствах зв'язку.
Підготовка конкурентоспроможного на сучасному ринку праці випускника базується на інноваційному змісті навчання, який реалізується в Державному університеті телекомунікацій.
При добросовісному навчанні студента, інноваційний зміст навчання гарантує стовідсоткове отримання студентом першого високооплачуваного робочого місця.
В основі підготовки наших студентів знаходяться вимоги до знань та умінь кандидатів на відповідні посади від потенційних роботодавців. Такі вимоги формуються з урахуванням потреб сьогодення та перспектив на майбутнє.
Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, Київ,
вул. Соломянська, 7, каб. 217
тел. (044) 249-25-24