XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Новак-Каляєва Лариса Миколаївна

Новак-Каляєва Лариса Миколаївна – доктор наук з державного управління, професор

Посада: професор кафедри публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій

Сфера наукових інтересів: теорія публічного управління, інновації в публічному управлінні, публічне управління та адміністрування територіальних громад, національна та глобальна безпека, державна політика, права людини.

Володіє  компетенціями у сфері наукових досліджень, викладання, ораторського мистецтва та управлінської комунікації професора університету.

Участь у програмах академічної мобільності

ERASMUS+ Call 2018 – KA1 – Learning Mobility of Individuals – Staff mobility for teaching and training activities between programme and partner countries. 06/12/2-18 – 12/12/2018. PROGAMME KA 107 HE – Staff Mobility for teaching WSEI Lublin  Grant Adreement NO. 2018-1-PL01-KA107-049559 (Certificate)

Була науковим керівником 6 кандидатів наук. Була офіційним опонентом на захистах 2-х докторських та членом 5-ти спеціалізованих вчених рад по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора філософії.

Співпрацює з європейськими університетами як візит-професор: з Природичо-Гуманістичним Університетом в Ченстохові (2018 – 2021); з Академією Поморською в Слупську (2025 – 2023). У 2018 р. брала участь у програмі академічної мобільності ERASMUS+ у Вищій школі економіки та інновації в Любліні (РП). У 2019 – 2020 рр. брала участь у науковій експертизі проектів Національного наукового центру (РП) за програмою SONATA BIS. Упродовж 2018 – 2021 рр. була членом Програмного комітету Міжнародної конференції Міжнародної Агенції Бізнесу та Управління Інформацією (IBIMA), а у 2018 р.  на 32-й конференції (Севілья, Іспанія) очолювала секцію публічного управління  особисто. Рецензент 5-ти  монографій іноземних авторів. Член редакційної колегії  наукового журналу «Social Studies: Theory and Practice» та наукового комітету університетського журналів та «Studia nad Bezpieczectwom» (Поморська академія в Слупську); Член редколегії наукового журналу «Ефективність державного управління» НЛТУ України.

Апробація авторських курсів: “Актуальні проблеми публічного управління” (30год); “Права людини та європейські цінності в суспільному житті” (30 годин)

Володіння мовами:

Українська – вільно; польська, англійська – В2

Переглядів: 15 534