Практики є однією із основних форм організації навчального процесу, яка забезпечує єдиний, комплексний підхід до організації підготовки, системності, безперервності та спадкоємності навчання студентів та закріплення зв’язків з підприємствами.
При проведенні практики кафедра керується Положенням про проведення практики студентів Державного університету телекомунікацій.
Відповідно до навчального плану передбачено наступні види практик:
Практика базується на знаннях, отриманих при вивченні дисциплін гуманітарного, соціального та економічного, а також професійного, математичного та природничого спрямування. Придбані знання використовуються у навчальній діяльності і на виробничій практиці з професійної підготовки. Практичні роботи, що виконуються під час проходження студентами навчальної практики, спираються на знання, отримані у ході вивчення дисциплін:
Знання та вміння, отримані під час проходження ознайомчої практики, сприяють загальному розвитку майбутнього бакалавра в області інженерії програмного забезпечення, розширюючи його знання і вміння практичного застосування навчальних дисциплін, а також дадуть можливість кваліфіковано брати участь у розробці, впровадженні та супроводі програмного забезпечення.
Навчальна програма з ознайомчої практики
Виробнича практика проводиться у реальній виробничій обстановці і має своєю метою ознайомлення з технічною, нормативною та іншою документацією, виконання завдань зі спеціальності (проектування, моделювання, розробка програмного забезпечення тощо), де проходить практика, отримати досвід роботи в колективі.
Студент повинен:
Під час практики студент повинен продемонструвати здатність комплексного бачення діяльності, яка пов’язана з проектуванням, моделюванням, розробкою програмного забезпечення, а також управління проектами і командою.
Навчальна програма з виробничої практики
Розподіл робочого часу студента під час виробничої практики
Переддипломна практика студентів є завершальним етапом навчання і проводиться на випускному курсі з метою узагальнення і вдосконалення здобутих ними знань, практичних умінь та навичок, оволодіння професійним досвідом та готовності їх до самостійної трудової діяльності, а також збору матеріалів для виконання кваліфікаційної роботи.
Завданнями переддипломної практики є:
Під час практики студент має закріпити, розширити та практично використовувати теоретичні основи навчальних дисциплін з проектування, розробки та тестування програмного забезпечення різного призначення, провести збір матеріалів для розробки і обґрунтування рішень кваліфікаційної роботи та набути професійного досвіду та підготовки до самостійної роботи.
Основні документи для звітності та захисту практики:
Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, м.Київ,
вул. Соломянська 7,
ауд.315 (кім. 3, 4)
тел. 249-25-96