”Мій найкращий університет-ДУІКТ”: креативних студентів запрошують взяти участь в конкурсі

15:15, 06-05-2024

Студенти, які бажають брати активну участь в житті ДУІКТ і докласти руку до підвищення його іміджу, запрошуються до участі в конкурсі “Мій найкращий університет-ДУІКТ”.

Завдання:

Підготувати авторську відеороботу (одну або декілька), присвячену нашому університету, хронометражем до 2 хвилин, виконану якісно в будь-якій техніці (можлива комп’ютерна графіка), в тому числі і у змішаній.

В конкурсній роботі учасник повинен продемонструвати свої режисерські здібності, передати її унікальний зміст, розкрити основні переваги навчання, дозвілля, самореалізації і інших можливостей в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій та сприяти підвищенню його іміджу.

Конкурс проходитиме у два етапи:

• І етап – збір конкурсних робіт з 03.05.2024 по 08.05.2024 (включно) і проведення фінального відбору;
  • ІІ етап – робота конкурсної комісії та оголошення переможців конкурсу з 09.05.2024 по 15.05.2024.

Всі вимоги та критерії до конкурсних робіт містяться у Положенні до Конкурсу. Матеріали надсилати на електронну скриньку за адресою vsnps@ukr.net. з приміткою «Мій найкращій університет-ДУІКТ» в темі листа.