Нові призначання та вступні випробування: Вчена рада ДУІКТ затвердила ряд важливих рішень

11:49, 19-04-2024

18 квітня 2024 року відбулося засідання Вченої ради Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій.

За відсутності Голови Вченої ради (у відпустці) захід відкрив в.о. ректора Університету Володимир Шульга. Відповідно до порядку денного Вчена рада проголосувала пропозиції щодо призначення:

• Корченка Олександра Григоровича, доктора технічних наук, професора, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, Заслуженого діяча науки і техніки України – на посаду першого проректора університету.
  • Петченко Марини Валентинівни, кандидата економічних наук, доцента – на посаду проректора з навчально-виховної та наукової роботи.

Далі розглядалося питання обрання заступника Голови Вченої ради. Згідно з результатами таємного голосування колеги підтримали кандидатуру Олександра Корченка на посаду заступника Голови Вченої ради.

Під час розгляду третього питання порядку денного директор Навчально-методичного центру Ірина Срібна представила колегам Положення про порядок замовлення, друку, видачі та обліку документів про вищу освіту в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій. Вчена рада одностайно затвердила це положення.

Упродовж засідання заслухали завідувачку Приймальної комісії Альону Норку з питань, необхідних для вчасного і належного старту вступної кампанії 2024 року. Одноголосним рішенням Вчена рада затвердила програми вступних випробувань у формі співбесіди для здобуття першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, а також програми фахових іспитів зі всіх спеціальностей для здобуття другого (магістерського) рівня вищої освіти.

У завершальній частині, Вчена рада підтримала пропозицію Директора Навчально-наукового інституту інформаційних технологій Андрія Бондарчука та закріпила нового наукового керівника аспіранту 3 року навчання Короткову Сергію Станіславовичу й уточнила тему його наукового дослідження.

Спеціальність: Інформаційні системи та технології

Спеціальність «Інформаційні системи та технології» дає можливість студентам отримати ґрунтовні знання з сучасних інформаційних технологій та знайти перспективну роботу в ІТ-компаніях, у тому числі закордонних. Студенти отримують ґрунтовну математичну та алгоритмічну підготовку, вивчають основні мови програмування, комп`ютерні мережі, операційні системи та інші дисципліни, необхідні для роботи за фахом.

Місцем роботи випускників можуть бути організації, які займаються розробкою та супроводом програмного забезпечення, у тому числі на платформі Web, оператори мобільного зв'язку, Інтернет-провайдери, організації, які використовують комп`ютерні технології.

Спеціальність: Інформаційні системи та технології